Zespół Szkół Elektronicznych: ul. Wojciechowska 38, tel: (81) 537-15-52

Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » O szkole » Kadra » Nauczyciele

Nauczyciele

Język polski

  • Beata Cholszewska
  • Iwona Gieroba
  • Katarzyna Komsta
  • Elżbieta Stefańska
  • Ewa Walenda
  • Katarzyna Witek-Pastuszak
  • Barbara Zarańska-Szeplewicz

Język angielski

  • Tomasz Galus
  • Anna Giżka
  • Małgorzata Głowacka
  • Anna Morlewska-Czyżewska
  • Maja Kwiecińska-Korol
  • Justyna Stamierowska
  • Agnieszka Steć
  • Aneta Szumowska
  • Iwona Szymczyk
  • Jan Żarczyński

Język niemiecki

  • Aneta Kozak
  • Agnieszka Lenarczyk
  • Anna Łysiak
  • Małgorzata Myśliwiec
  • Elżbieta Małecka
  • Dorota Mazur-Muszyńska

Język rosyjski

  • Elżbieta Kurzejewska
  • Beata Cholszewska

Matematyka

  • Jolanta Abramowicz
  • Kinga Dąbrowska
  • Anna Gawron
  • Jarosław Pietrak
  • Anna Pleszczyńska
  • Anna Stepień
  • Katarzyna Suchecka
  • Elżbieta Wargocka

Biologia

  • Danuta Wasilewska-Wójcik

Fizyka

  • Anna Fidut
  • Justyna Nawrot
  • Anna Suszyńska
  • Lidia Zimoląg

Chemia

  • Małgorzata Knyś

Geografia

  • Zofia Kijkowska- Wiślińska

Historia/WOS

  • Anna Gierej
  • Barbara Komsta
  • Joanna Kuraszewicz-Jodłowska

Podstawy przedsiębiorczości

  • Elżbieta Hanc
  • Anna Gawron

Informatyka

  • Ewa Ciechańska
  • Monika Mąka
  • Waldemar Suszyński

Religia

  • Ireneusz Gnutek
  • o. Tomasz Mączewski
  • Teresa Próchniak

Wychowanie fizyczne

  • Małgorzata Adamczyk
  • Gabriel Bidas
  • Sławomir Cyrkler
  • Piotr Kasperek -trener
  • Kędracki Bartosz - trener
  • Agnieszka Laśkiewicz
  • Iwona Lipińska-Milaniuk - trener
  • Leszek Migda - trener
  • Krzysztof Ostrowski
  • Małgorzata Prażmo
  • Andrzej Świtkowski - trener
  • Dariusz Zimmerman

Bezpieczeństwo i higiena pracy

  • Laura Derza

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Romuald Witamborski

Przedmioty zawodowe

  • Wiesław Bartoszek
  • Artur Boguta
  • Sławomir Borowicz
  • Elżbieta Bujek
  • Marek Dąbrowski
  • Robert Hajduk
  • Sławomir Kępiński
  • Andrzej Krzyszycha
  • Andrzej Kusy
  • Jacek Majcher
  • Grażyna Mrozińska-Hotloś
  • Łukasz Najda
  • Teresa Nowosad
  • Krzysztof Pułka
  • Paweł Rowiński
  • Adam Sączkowski
  • Ludmiła Sołowiej-Mańko
  • Sebastian Styła
  • Halina Szafrańska
  • Tarnowski Mariusz
  • Tarnowski Michał
  • Robert Tomaszewski
  • Agnieszka Wyrzykowska
  • Tomasz Zawada

Wiedza o kulturze

  • Iwona Gieroba
  • Katarzyna Komsta

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Iwona Nazaruk

Biblioteka

  • Bożena Bogdanow
  • Anna Latawiec
  • Lidia Jarosławska-Świercz

Bursa

  • Klaudia Barczuk
  • Maja Buczkowska-Gola
  • Maria Dunin-Kozicka
  • Justyna Hajduk
  • Paweł Kowalik
  • Beata Lipczyńska
  • Jadwiga Nowak
  • Monika Osuch
  • Ewa Pliszczyńska-Wójcik
  • Monika Podgórna-Chudzik
  • Katarzyna Skubisz

Pedagog szkolny

  • Agata Karpińska
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij